Hologram pro krále online

Film Hologram pro krále online ke zhlédnutí. Nové koprodukční komediální drama, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Je to příběh amerického obchodníka, který cestuje do Saudské Arábie za nejlepším obchodem své kariéry. Velmi brzy ale zjistí, že to rozhodně nebude tak jednoduché, jak se zdá.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Hologram pro krále, jenž si můžete s námi přehrát opravdu pohodlně a jednoduše. Film měl svojí premiéru v kinech ve čtvrtek 17. 11. 2016, ale vy si ho budete moci s námi přehrát opravdu maximálně jednoduše online. Snímek režiséra Toma Tykwera podle knihy Dave Eggerse přináší především skvělý příběh o tom jak je někdy těžké si rozumět mezi národy. Hlavní roli obsadil Tom Hanks. Hologram pro krále si s námi přehrajete opravdu maximálně jednoduše.

Hologram pro krále online pro vás.

Recenze filmu Hologram pro krále online

Za filmem stojí zkušený režisér Tom Tykwer původem z Německa. Natočil spoustu filmů z nichž nejznámější je asi Atlas Mraků z roku 2012. Z těch starších jmenujme alespoň International nebo Paříži, miluji Tě. Je to velmi zkušený režisér, jenž se zaměřuje na autorskou tvorbu a tak asi nepřekvapí, že i scénář k filmu si napsal sám podle knižní předlohy Dave Eggerse. Hologram pro krále zaujme i skvělým hereckým obsazením v čele s Tomem Hanksem. Dále se ale můžeme těšit například na Saritu Choudhury, Sidse Babett Knudsen, Tracey Fairaway, Tom Skerritt, Megan Maczko, Ben Whishaw, Michael Baral nebo Khalid Laith.

V hlavní roli Tom Hanks.

Hlavním hrdinou filmu je Alan Clay. Typický obchodník v kvádru a s velkým úsměvem. Na první pohled ně něm není nic zvláštního, i když mnohokrát se dostal se svým byznysem na hranu. Teď má ale šanci udělat nejlepší obchod svého života. Může prodat holografický systém Saudsko Arabskému králi.

Tak nějak si to představuje. Jenže když dorazí na místo, tak zjistí, že tady je všechno jinak. Místní kultura je opravdu hodně jiná. Plány jsou sice obrovské, doslova megalomanské, ale realita přeci jenom ještě trochu pokulhává. Rovněž zvyky jsou přitom naprosto odlišné a dostat se ke králi nebude zdaleka tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Dělat obchod v Saudské Arábii není vůbec jednoduché.

Skoro už to vypadá,ž e Clay bude muset odletět domů s nepořízenou. Naštěstí se seznámí s místním upovídaným taxikářem a krásnou saudskou doktorkou, kteří mu pomohou obrátit jeho trable v triumf. Bude to ale příběh, jenž je chvílemi dramatický a jindy zase velmi vtipný.

Trailer k filmu

Video ukázka filmu Hologram pro krále. Přehrajte si s námi následující krátký trailer, jenž vám asi nejlépe prozradí, zda tento film stojí opravdu za to.

Hologram pro krále hodnocení

Hologram pro krále je opravdu velmi kvalitní a zajímavý snímek. My jsme opravdu nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento film vám nabídnout online ke zhlédnutí. Tom Hanks v hlavní roli je skvělý a možná, že už jenom samotná jeho osoba je zárukou, že to je opravdu prvotřídní snímek. Jako oscarový herec si ostatně může filmy vybírat. Hologram pro krále je opravdu hezký film, který dovede být napínavý i humorný. Má v sobě zkrátka od všeho trochu. Samotné prostředí filmu je uchvacující a opravdu nesmírně zajímavé. Moc dlouho se nerozmýšlejte a pojďte si tento film přehrát s námi co možná nejdříve.