Film Život online

Americký film Život online ke zhlédnutí. Nový hororový sci-fi thriller, který vás připoutá do křesel. Přesně takový je tento film, jenž rozhodně nemůžete minout. Stojí za ním mladý švédský režisér Daniel Espinosa, který má opravdu nezvyklý tvůrčí styl. Příběh nás zavede na Mezinárodní vesmírnou stanici, kde se potvrdí, že nejsme ve vesmíru sami! A to za velmi dramatických okolností!

Exkluzivně a jenom pro Vás jsme přichystali na této webové stránce film Život online. S námi si ho budete moci přehrát skutečně jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, která se nemusí opakovat a vy byste proto po ní měli sáhnout všemi deseti. Snímek šel do českých kin od 23. 3. 2017 a velmi záhy se vyhoupl do čela žebříčku divácké návštěvnosti. A ono se není čemu divit, protože se jedná o opravdu dobrý film.

Recenze

Za snímkem stojí Daniel Espinosa, který nepatří mezi začátečníky, ale zrovna ani mezi velmi zkušené a známé filmaře.  Na kontě má šest filmů, z nich nejznámější jsou asi Dítě číslo 44 a Nepřítel pod ochranou. Kdo jste je viděli, tak musíte uznat, že to v tomto tvůrci je, a že má vlastní originální a podmanivý filmařský styl.

Film Život online ke zhlédnutí.

Scénář k 104 minut dlouhému snímku pak napsali Rhett Reese a Paul Wernick, jenž patří také k poměrně velmi zkušeným scénáristům. Za kameru se postavil Seamus McGarvey a hudbu složil Jon Ekstrand.

Co se týká hereckého obsazení, tak se můžeme těšit především na mladé a méně známé herce. Tedy až na výjimku v hlavní roli s Ryanem Reynoldsem. Jinak se také můžete těšit na Jaka Gyllenhaala, Rebeccu Ferguson, Hirojuki Sanada, Ariyon Bakare, Alexandre Nguyen nebo Naoko Mori.

Nový americký sci-fi film!

Příběh

Nás zavede do vesmíru na Mezinárodní kosmickou stanici. Tu obývá mezinárodní team šesti astronautů. Má spoustu práce s chodem stanice i svými každodenními vědeckými pokusy. Teď se ale chystají na něco velkého. Mají zachytit sondu se vzorky z Marsu. Po roverech, které dlouhé roky brázdili povrch Rudé planety.

Zdá se, že půjde jenom o obvyklé vzorky hornin, ale to není pravda. Je tam i jedna velká buňka biologického původu. Živá! Není pochyb o tom, že je to první důkaz o životě mimo naší planetu. Vypadá neškodně a všichni jsou ze svého objevu nadšeni. Jenže to netušili, že sem zavlekli překvapivě inteligentní životní formu. Velmi nebezpečnou, která podle všeho touží po další expanzi. Všichni proto budou muset udělat maximum, co je v jejich silách, aby jí v tom zabránili.

Film Život online

Přehrajte si online přes internet snímek Život. S námi si ho budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a zdarma. Je to opravdu napínavé sci-fi s úžasnými vesmírnými kulisami. Takových filmů do roka opravdu moc není.

Závěr

Film Život je opravdu napínavá a skvělá podívaná. Dívá se něj perfektně od začátku až do konce. Jsme opravdu nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento film Vám nabídnout online. Život má to, co by měl mít každý podobný smímek a to je hlavně napětí, že by se dalo krájet. Líbí se nám i sci-fi příběh, který je originální, napínavý a přitom uvěřitelný. Člověk má pocit, že by se to skutečně mohlo stát a to je podle nás něco, co dává tomuto filmu opravdu velkou sílu!