Doctor Strange online

Film Doctor Strange online ke shlédnutí na této stránce. Přehrajte si přes internet nový akční film od studia Marvel. Tvůrci komiksů, hrdinů a filmových megahitů si pro nás připravili příběh úplně nového hrdiny. Bude to velkolepé dobrodružství, kde půjde o samou podstatu souboje mezi dobrem a zlem.

To je příběh, jenž si rozhodně nechcete nechat ujít. Video s filmem režiséra Scotta Derricksona už pro vás máme přichystané online přímo zde na této webové stránce.

Doctor Strange nebo také celým jménem Dr. Stephen Strange je úplně novým hrdinou Marvelu. Není to však superhrdina ze staré školy. Jeho příběh je mnohem komplikovanější. A možná o to zajímavější. My jsme však rádi, že můžeme být u toho a nabídnout ho právě vám online. S námi si film Doctor Strange můžete streamovat opravdu pohodlně a zdarma online. Čeká vás celkem 115 minut akční fantasy zábavy a dobrodružství.

Doctor Strange online ke zhlédnutí.

Recenze filmu Doctor Strange

Filmy od Marvelu jsou známé tím, že jsou velmi propracované jak po stránce příběhu, tak co do efektů. Režírování této novinky se ujal zkušený Scott Derrickson, který se specializuje na temné filmy. Na svém kontě má ostatně snímky jako Chraň nás od zlého (2014), Sinister (2012) nebo Den, kdy se zastavila Země (2008). Derrickson se podílel i na napsání scénáře společně s C. Robertem Cargillem a Jonem Spaihtsem.

Chrám Kamar-Taj ukrývá celou pravdu.

V hlavní roli filmu uvidíme charizmatického Brita Benedicta Cumberbatcha, jenž se proslavil jako novodobý Sherlock. Ve skutečnosti je to ale už 40 letý filmový veterén, který má na svém kontě opravdu neuvěřitelnou řadu filmů a dalších projektů. Z těch posledních si dovolíme vypíchnout alespoň pár filmů a to: Black Mass: Špinavá hra (2015), Kód Enigmy (2014) nebo úspěšnou trilogii Hobit.

Příběh filmu se točí kolem neurochirurga Dr. Stephena Strange. Je to velmi úspěšný a známý doktor. Průkopník mnohých zákroků, který svou pracovitostí a odvahou zachránil život mnoha desítkám lidem. Žije si svůj neobyčejný a bohatý život. Jednoho dne se to ale všechno změní. Má totiž těžkou autonehodu, kvůli které nemůže používat ruce. Pro normálního člověka je to strašné, pro chirurga je to ještě větší katastrofa. Najednou přijde o svůj hlavní pracovní nástroj. Ze dne na den přišel o kariéru a tím i smysl života. Jako zkušený doktor navíc ví, že medicína mu není schopna pomoci.

V hlavní roli uvidíme skvělého Benedicta Cumberbatcha.

Odebere se proto do ústraní, kde začne zkoumat alternativní možnosti léčby. Těch je mnoho, ale většinou jsou to jenom pohádky. Jeden z těchto příběhů ho ale přeci jenom zaujme. Je o mytickém místě jménem Kamar-Taj. Strange nevěří na pohádky o čakrách a energiích, přesto se na toto místo vydá.

V chrámu se setká s tajemnou mniškou, která mu nejenom ukáže cestu k uzdravení. Ona mu ukáže daleko víc. O souboji mezi se silami temna, které probíhají v mnoha různých realitách. O možnostech, které Dr. Strange má. Jedinou otázkou zůstává zda se rozhodne vrátit do svého starého života, nebo pomáhat lidem zcela novým způsobem. Velmi nebezpečným způsobem.

Nový akční film od vydavatelství Marvel.

Trailer k filmu

Ukázka z filmu Doctor Strange. Krátké video v podobě traileru vám jistě pomůže si udělat na tento film vlastní názor. Zde ho stojí za to vidět, či nestojí.

Doctor Strange hodnocení

Doctor Strange není typickým filmem o hrdinech, přestože za ním stojí vydavatelství Marvel. Samozřejmě doctoru Strangeovi nechybí ani nějaké ty speciální schopnosti, jenž získá v chrámu Kamar-Taj, ale nejsou zdaleka tím hlavním. Toto je především film o odhodlání lidského ducha. Je to opravdu velmi silný příběh. Skvělá práce kameramana Bena Davise jenom podtrhuje vizuální a celkové kvality tohoto díla. O osobách režiséra Scott Derrickson a představitele hlavní role Benedicta Cumberbatcha už jsme také mluvili a myslíme si, že jen podtrhují význam tohoto díla. Doctor Strange je skvělý akční fantasy film a my vám ho můžeme po všech stránkách jenom doporučit. Právě proto jsme si ho ostatně připravili online ke shlédnutí přímo zde, abyste si ho mohli pustit pohodlně a doslova na pár kliknutí myši. Využijte této šance a dobře se bavte.