Četníci z Luhačovic online

Seriál Četníci z Luhačovic online ke zhlédnutí pro vás. Nový český seriál, který je volně inspirovaný legendárními četnickými humoreskami je tady! První série má 12 dílů a my se můžeme těšit na úžasné detektivní příběhy zasazené do doby První republiky.

Exkluzivně pro vás jsme si přichystali na této webové stránce online ke zhlédnutí nový seriál Četníci z Luhačovic. S námi si budete moci přehrát přes internet všechny jeho díly a snad vás budou i hodně bavit. Od toho tu ostatně také jsou! Seriál měl svojí premiéru v pátek 6. Ledna 2017 a od té doby se s ním budeme setkávat v pravidelných intervalech. Tedy pokud se nerozhodnete si ho raději pustit přes internet, což je stejně daleko pohodlnější a lepší.

Seriál Četníci z Luhačovic online pro vás.

Recenze seriálu

Za seriálem stojí zkušený team, který nijak nepopírá, čím se inspiroval. Populární Četnické humoresky se dočkali 39 dílů ve třech třináctidílných sériích natáčených mezi lety 1997 – 2007. Nyní po deseti letech tady máme úplně novou partu četníků. Opět to jsou ale sympaťáci a zůstala zachována i krásná atmosféra 20. let minulého století.

Za seriálem stojí hned trojice zkušených režisérů a to: Biser Arichtev, Peter Bebjak a Dan Wlodarczyk. V seriálové tvorbě skutečně nejsou žádnými nováčky a svému řemeslu rozumí naprosto dokonale. Za scénářem pak stojí dvojice Petr Bok a Tomáš Feřtek. I od nich to byl opravdu perfektní a profesionální výkon.

Nový český krimi seriál od České televize.

Trochu jsme vás navnadili už ne herecké obsazení a vězte, že se máte na co těšit. V seriálu se objeví opravdu velmi pestrá plejáda těch nejlepších českých herců. Z nich musíme zmínit alespoň Pavla Zedníčka, Roberta Hájka, Martina Donutila, Roberta Jaškówa, Karla Dobrého, Jiřího Langmajera, Igora Bareše, Danu Batulkovou a mnohé další.

Příběh seriálu nás zavede do bouřlivého roku 1919, kdy se formuje mladý Československý stát. To obnáší mnohem více změn, než si jenom na počátku kdo dovedl představit. V první řadě je potřeba ustavit české četnictvo a dohlédnout na pořádek. Dva mladí četníci Martin Láska a Zdeněk Cmírala právě dokončili školu. Jsou odveleni do  lázeňského města na jihu Moravy, kde se mají podílet na formování místního sboru. V Luhačovicích ale není čas na zabydlování. Nově jmenovaný velitel Václav Stavinoha pro ně má první úkol. A ještě, než ho stihnou dokončit, jim na stole přistane i první případ vraždy.

Příběh se volně inspiruje Četnickými humoreskami.

První, ale zdaleka ne poslední. V malebném městečko budou muset postupem let řešit ještě mnoho napínavých detektivních případů. A můžete si být jisti, že to opravdu mnohdy bude velmi komplikované. Každopádně naši četníci jsou mladí a do své práce jdou opravdu se zápalem. Navíc mají na služebně veškerý komfort, i když pomocná děvečka ještě neumí moc vařit.

Četníci z Luhačovic online

Seriál Četníci z Luhačovic online? Samozřejmě. Nejdříve se ale podívejte na krátkou ukázku, ať víte do čeho jdete. Vybrali jsme následující video, které vás lépe, než cokoliv jiného uvede do atmosféry celého seriálu. A věříme, že se budete dobře bavit!

Závěr

Četníci z Luhačovic vypadají jako opravdu dobrý a poctivě natočený seriál. Konečně tady máme kriminálku, která má i trochu dramatu a oživuje historii. Je to vlídný seriál, kterému nechybí humor ani napětí. Jednotlivé příběhy jsou napínavé, i když zrovna nejde o bůhví jak velké zločiny. Zkrátka a jednoduše je to seriál, který dokáže připoutat do křesel. Naprosto ideální podívaná na páteční večery. My věříme, že i vy dáte seriálu šanci a podíváte se na něj s námi. Tak na co ještě čekáte? Všechny díly seriálu si můžete přehrát pohodlně online. To si přeci musíte pustit co nejdříve. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.