Celebrity s.r.o. online

Celebrity s.r.o. online ke shlédnutí. Nová česká komedie už na vás čeká pohodlně ke shlédnutí. Pojďte si jí pustit s námi opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Je to příběh mladého režiséra Tomáše, který by rád už začal točit pořádné filmy. Jenže se bohužel zasekl jenom u hloupých telenovel.

Pro všechny fanoušky českého filmu tady máme skvělou zprávu. S námi si budete moci pustit snímek Celebrity s.r.o. a to opravdu velmi jednoduše a kdykoliv se vám zachce. Za filmem stojí zkušený režisér Miloslav Šmídmajer a hlavní roli obsadil sympatický Jiří Mádl. Výsledkem je pohodová komedie, která zaujme svým hravým příběhem i situačním humorem. Film šel do českých kin od 29. 10. 2015, ale od té doby byl už vysílán i v televizi.

Celebrity s.r.o. online ke zhlédnutí.

S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velké starosti, protože s námi si můžete tento povedený snímek přehrát online. Video s filmem Celebrity s.r.o. vám přinášíme přímo zde na těchto webových stránkách a to naprosto pohodlně a zdarma. S námi si jej můžete pustit opravdu jednoduše, je to doslova hračka. Samozřejmostí je HD kvalita při které naplno vynikne kvalita obrazu filmu.

Pohodová komedie Miroslava Šmídmajera.

Recenze filmu Celebrity s.r.o.

Za filmem stojí velmi zkušený Miroslav Šmídmajer, který má bohaté zkušenosti ze všech možných filmových řemesel. Působil jako producent, herec a samozřejmě také jako režisér. V té poslední roli má na kontě úspěšné filmy jako například komedii Probudím se včera nebo pohádku Peklo s princeznou. Scénář k filmu mu napsali Petr Hudský, Jiří Mádl. Mádl pak ve filmu obsadil i hlavní roli. Po jeho boku se pak objeví skvělý herci jako například: Jiří Mádl, Monika Horváthová, Filip Kaňkovský, Vilma Cibulková, Robert Jašków, Antonín Procházka, Zuzana Bydžovská nebo Ladislav Mrkvička.

Petr je začínající režisér, ale nějak se mu nedaří.

Příběh filmu nás seznámí s mladým režisérem Tomášem. Ten by se rád stal velkým filmařem a točil kvalitní celovečerní snímky. Bohužel kvůli svému mládí tak nějak prozatímně uvázl u režírování nekonečného seriálu. Ten je sice u diváků velmi oblíbený, včetně u Tomášových postarších sousedek, jenže to není práce, která by ho v něčem naplňovala.

V hlavní roli sympatický Jiří Mádl.

Na place se střetávají mladí ambiciózní herci plní energie s prudérní starší generací, pro které je to vrchol kariéry. Tomáš má navíc za zadkem neustále dotěrnou producentku, kterou zajímá jediná věc a to je sledovanost. V poslední době se seriálu moc nedaří a tak Tomáš přijde s geniálním nápadem. Přidá do seriálu postavu inspirovanou skutečným mafiánem. Trik zabere a diváci nového hrdinu milují. Jenže ho vylíčí v dosti nelichotivém světle. A to si onen mafián vezme dosti osobně. Pojme tak myšlenku, že musí Tomáše zlikvidovat, aby dál nekazil jeho pověst. V tomto typu podnikání je to ostatně hodně důležitá položka.

Trailer k filmu

Ukázka filmu Celebrity s.r.o. online. Pusťte si následující krátké video, abyste věděli zda má vůbec cenu se podívat na celý film. I když mi věříme, že dojdete k závěru, že ano.

Celebrity s.r.o. hodnocení

Celebrity s.r.o. jsou opravdu povedenou a lehkou komedií. Nečekejte nic vážného. Tohle je prostě jenom jeden humorný příběh, který vás má báječně odreagovat. Film má skvělou atmosféru i perfektní herecké obsazení. Dívá se tak na něj opravdu náramně. My nemůže jinak, než vám nové dílo režiséra Miroslova Šmídmajera s Jiřím Mádlem v hlavní roli doporučit. S námi si Celebrity s.r.o. pustíte opravdu jednoduše a pohodlně online. Využijte této šance a dobře se bavte!