Bezva ženská na krku online

Český film Bezva ženská na krku online ke shlédnutí. Nová zábavná komedie režiséra Tomáše Hoffmana je tady pro vás. V hlavních rolích se ukáže Ondřej Vetchý a Petra Hřebíčková. Je to příběh ženy, která se po rozvodu rozhodla začít znovu ve velmi svérázné vesnici.

Nová česká komedie Bezva ženská na krku měla svojí premiéru 13. 10. 2016. Vy ale rozhodně nemusíte utíkat do nejbližšího kina, protože s námi si můžete tento povedený film přehrát online. My jsme ho totiž pro vás připravili přímo zde a na pouhých pár kliknutí myši. Video s filmem pro vás máme v perfektní audiovizuální kvalitě a věříme, že si tak tento film plný humoru opravdu užijete.

Bezva ženská na krku online na této webové stránce.

Recenze filmu Bezva ženská na krku

Za snímkem Bezva ženská na krku stojí zkušený filmový tvůrce Tomáš Hoffman. Ten doposud působil jako producent úspěšných komedií, ale co se týká režírování, tak je to jeho debut. Scénář k filmu napsal sám režisér a to ještě společně s Jiřím Vejdělkem a Martinem Horským. Právě jejich velká jména jsou zárukou kvalit filmu.

Příběh se točí kolem ženy ve středních letech jménem Eliška (zahrála si jí Petra Hřebíčková). Ta se až doposud starala o svého úspěšného muže – podnikatele Pavla (zahrál si ho Jiří Langmajer). Jenže ten se ní rozhodl po dlouholetém manželství rozvést. Eliška ale není z těch, co by se kvůli tomu trápili. Rozhodně se začít úplně nový život!

Nová ryze česká komedie režiséra Tomáše Hoffmana.

Cesta jí vede do malé, ale malebné středočeské vesničky. Dostala zde práci učitelky a k místu je dokonce i byt. Eliška už si představuje krásnou malou zahrádku a romantický klid venkova. Jenže svérázný starosta (zahrál si ho Miroslav Táborský) ji nastěhuje k místnímu nerudnému hrobníkovi Božíčkovi (toho ztvárnil Ondřej Vetchý).  Ten má špatné zkušenosti s ženami a z nové spolubydlící vůbec není nadšený. Vlastně se k ní chová jako hulvát.

To je celkem škoda, protože jinak je to pracovitý a férový venkovský chlap. Takový by se možná Elišce i líbil, kdyby se jenom dokázal chovat normálně!

Trailer k filmu

Video s trailerem k filmu už tady čeká na vás. Z této krátké video ukázky si jistě sami uděláte nejlepší představu o kvalitě tohoto filmu. V originále vás čeká 97 minut zábavy.

Bezva ženská na krku hodnocení

Co říci o tomto film celkově? Bezva ženská na krku je opravdu povedená komedie, která staví na osvědčených principech. Je to humorný film z krásného prostředí a se skvělými českými herci. Je to oddychová komedie po těžkém pracovním dni, která vás rozhodně nezklame. Od režiséra Tomáše Hoffmana to byla vlastně skoro sázka na jistotu,  která se díky bohu opravdu povedla. My nemůžeme jinak, než vám tento snímek doporučit. Přehrajte si ho online a dobře se bavte!