Anthropoid online

Film Anthropoid online ke shlédnutí. Nový koprodukční válečný film o atentátu na Reinharda Heydricha. Velkolepý příběh výsadkářů Gabčíka a Kubiše, kteří bojovali a obětovali se za vlast, ožívá ve zcela nové podobě. To všechno v režii zkušeného britského režiséra Seana Ellise.

Je to jeden z největších příběhů naší historie. Je to příběh, který nás všechny přesahuje a nesmazatelně se zapsal do světové historie. Možná právě proto si ho vybral i britský filmař Sean Ellis, aby ho ztvárnil podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Filmů o tomto činu už bylo natočeno mnoho, přesto si troufáme tvrdit, že tento mezi nimi jednoznačně vynikne a to svým moderním pojetím a nezaujatým pohledem.

Anthropoid online ke shlédnutí pro vás.

Film Anthropoid jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Snímek jsme pro vás nahráli ve vysoké kvalitě a naprosto zdarma. S námi si ho tak můžete streamovat prakticky v jakémkoliv zařízení. A to je opravdu lukrativní nabídka, jenž byste neměli jenom tak jednoduše minout.

Recenze filmu Anthropoid

Anthropoid natočil zkušený i když ještě poměrně mladý rodák z Brightonu ve Velké Británii Sean Ellis. Známé jsou například jeho filmy Metro Manila (2013) nebo Cashback (2006). Ellis se dokonce podílel i na scénáři, jenž napsal společně s Anthony Frewinem. A nemalou zajímavostí jistě je i to, že film sám natočil jako hlavní kameraman. Do hlavních rolí byly obsazeni především britští herci jako například Cillian Murphy, Jamie Dornan nebo Charlotte Le Bon. Do vedlejších rolí se ale dostali i čeští herci jako například Aňa Geislerová, Alena Mihulová, Jan Budař, Ondřej Malý, Karel Heřmánek ml., Pavel Řezníček, Jiří Šimek nebo Igor Bareš. Už jenom to katapultuje kvality tohoto snímku v mých očích mnohem výše.

Nový válečný film o atentátu na Heydricha.

Příběh filmu popisuje kompletní podobu operace Anthropoid, tak jak je jí jenom možné ztvárnit podle historických reálií. Je to příběh atentátu na obergruppenführera SS a říšského protektora Reinharda Heydricha. Sledujeme přípravy odvážných parašutistů v Anglii. Výběr finálního teamu složeného z Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše. Seskok a skrývání se ve vlastní okupované zemi. Následuje atentát i jeho následky, jež stály naše hrdinné parašutisty život.

Čeká nás opravdu povedený snímek plný napětí a vzrušení.

Je to strhující příběh o mužích, kteří se musí probít neznámým terénem. Mají jenom minimum informací a zdrojů. Každý den před atentátem stojí před rizikem, že budou prozrazeni. Jejich mise je velmi obtížná. Sami si musí nejdříve vytvořit zázemí, aby byli schopni útok provést a posléze se skovat. Jejich osobní příběh nedopadl dobře. Přesto se stali hrdiny, kteří splnili svou misi. Atentát na Heydricha velmi ovlivnil běh celé druhé světové války.

Trailer k filmu

Video s filmem Anthropoid už na vás čeká online ke shlédnutí. Tedy jeho trailer, abychom byli konkrétní. Z této ukázky si jistě o filmu uděláte dobrou představu.

Anthropoid hodnocení

Film Anthropoid je opravdu zajímavým válečním filmem. Ostatně samotný epický příběh podle skutečných událostí k tomu dává dobré předpoklady. Anthropoid je napínavý válečný film s krásným vizuálním zpracováním. Je to pohled na temnou Prahu úplně jinýma očima. To samo o sobě je velmi důležitý fakt, protože to dává filmu opravdu jedinečnou a zajímavou atmosféru. My tomuto filmu opravdu nemáme moc co vytknout. Ostatně stačí se podívat na hodnocení na CSFD.cz, kde je aktuálně hodnocen 82% jako nejlepší český film tohoto roku. Víc už k tomu není co dodat. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte.