Akce Arktida online

Film Akce Arktida online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový norský rodinný film. Je to krásný příběh, jenž natočil režisérka Grethe Bøe-Waal. Vy si ho nyní s námi budete moci pustit opravdu pohodlně a zdarma. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Věříme, že vás nebudeme muset přemlouvat.

Přímo zde už na vás čeká krásný rodinný film Akce Arktida. V originálním názvu „Operasjon Arktis”. Možná vás překvapí toto podivné jméno, které je ale dáno čistě tím, že se jedná o film norského původu. To je možná u nás trochu exotické, ale můžeme garantovat, že kvality tohoto snímku vás přesvědčí. Film byl natočený už v roce 2014 u nás ale měl premiéru až 27. 10. 2016. Nyní si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma.

Akce Arktida online ke shlédnutí.

Recenze filmu Akce Arktida

Za filmem stojí mladá režisérka Grethe Bøe-Waal, pro kterou to byl její teprve první film. Příběh vznikl na motivy knihy Leifa Hamreho, jenž si do podoby filmového scénáře zpracovala sama paní režisérka. Za kameru se pak postavil zkušený Gaute Gunnari. Tento tvůrčí team si pro nás připravil celkem 87 minut solidní zábavy, která jistě okouzlí u vás.

Akce Arktida je rodinný film, takže asi nepřekvapí, že hlavními hrdiny jsou hlavně děti. Zejména tedy třináctiletá Julia a její osmiletí sourozenci – dvojčata Ida a Sindre. Žijí na severu Norska, což je krásná krajině, ale často se musí obejít bez svého otce, jenž pracuje jako polární výzkumník. To mu ale nedarují! Jednoho dne, když se má vydat na další expedici, se tak ukryjí u něj ve vrtulníku.

Julia je velmi odvážná dívka.

Jenže se něco stane. Vrtulník musí změnit trasu letu a vydává se někam úplně jinám. Vrtulník potřebuje krátké mezipřistání. Během něj se ale děti vytrousí ven. Za krátko se zlepší počasí a vrtulník odletí. Děti zjistí, že nejenom, že nejsou u táty, ale že je vrtulník dokonce zanesl na neobydlený ostrov v arktické části Norska.

Děti zůstaly sami na opuštěném norském ostrově.

Julia, Ida a Sindre se ocitají ve velmi nehostinné krajině. Trápí je mráz, nedostatek jídla i to, že nemají žádné přístřeší. Na druhou stranu to jsou přeci houževnatí Norové a Julie je odhodlána se o své sourozence za každou cenu postarat. Snad s jí to i povede. My si výsledky jeho snažení budeme moci ve filmu Akce Arktida přehrát sami.

Trailer k filmu

Ukázka filmu Akce Arktida. Jak si povede mladá Julia při záchraně sebe a svých sourozenců. To už uvidíte v následujícím krátkém videu, jenž si pustíte jednoduše na pár kliknutí myši.

Akce Arktida hodnocení

Akce Arktida je hezký rodinný film. Chvílemi se může zdát i trochu tvrdý, ale nemusíte se bát. Je to rodinný snímek a tak to nakonec všechno dobře dopadne. Julie se navíc se všemi nástrahami pere opravdu srdnatě a na opuštěném ostrově zažije se sourozenci mnohá dobrodružství a humorné situace. Navíc se na to celé opravdu hezky dívá. Nechybí krásné záběry polární krajiny a film celkově má skvělou atmosféru. Film Akce Arktida vám přinášíme v perfektní kvalitě. Takže se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si tento snímek pustit s námi. Celé je to opravdu jednoduché a jistě to zvládnete na pouhých pár kliknutí. Akce Arktida je opravdu hezký film a líbit se bude jistě i vám!