24 týdnů online

Film 24 týdnů online ke shlédnutí. Velmi silný a sugestivní německé drama už na vás čeká přímo zde k přehrání. S námi si můžete tento nový a zajímavý snímek režisérky Anne Zohra Berrached pustit opravdu pohodlně a zdarma online. Příběh komičky Astrid, která je těhotná, ale její dítě se pravděpodobně narodí postižené.

Jak se s tím vyrovnat? A má vůbec Astrid chtít takové dítě přivést na svět. To je spousta otázek, na které se jenom špatně hledá odpověď. Snímek natočila začínající německá režiséra Anne Zohra Berrached, která dokonce zvládla si sama napsat i scénář. I když jí tedy trochu pomáhal Carl Gerber. Čeká vás velmi silný a melancholický příběh, který rozhodně chcete vidět. Film 24 týdnů šel do českých kin od 27. 10. 2016. Vy ale toto datum nemusíte nijak blíže řešit, protože s námi si můžete tento film přehrát online. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na těchto webových stránkách a to naprosto pohodlně a zdarma. Půjdete do toho s námi?

24 týdnů online ke shlédnutí přímo zde.

Recenze filmu 24 týdnů

Příběh filmu je velmi osobní a těžký. Je to hluboký lidský příběh. Velmi realistický. Sami tvůrci si přáli, aby se o něm hodně mluvilo, protože je nepochybné, že i takové se odehrávají stranou pozornosti dnes a denně. Není to však čistě umělecký film, jakkoliv má tesknou atmosféru. Ten příběh je vlastně úplně jednoduchý a můžeme vám ho popsat v pár větách.

Hlavní hrdinkou je televizní komička Astrid. Každý den rozdává radost a smích. Žije si svůj spokojený život se synem a dlouholetým přítelem. Pak to přijde! Astrid otěhotní. Krásný okamžik plný štěstí a naplnění. Astrid se na dítě nesmírně těší stejně jako zbytek rodina. Pak ale přijde lékařské vyšetření, které všem přivodí naprosto jiné emoce. Dítě bude s pravděpodobností 98% trpět Downovým syndromem a bude mít vážnou srdeční vadu.

Velmi působivý životní příběh mladé ženy jménem Astrid a jejího nenarozeného dítěte.

To je šok pro Astrid i jejího přítele. Co si teď počítat? Není možné udělat něco, proto aby se narodilo dítě zdravé?  A mělo by se vůbec narodit? Jaký bude mít život? To jsou složité otázky, na které nikdo nezná odpověď. A hlavní váha rozhodnutí stále zůstává na Astrid, ačkolvi se jí lidé kolem ní snaží vnutit to či ono.

Trailer k filmu

Video ukázka z filmu 24 týdnů. Následující krátká ukázka vám pomůže utříbit myšlenky a udělat si na toto silné Německé drama svůj vlastní názor.

24 týdnů hodnocení

Tento film se jenom těžko hodnotí. 24 týdnů je opravdu velmi intenzivní a skutečné drama. Je to film, který vyvolá velké emoce i odezvu. Je to tak silný příběh, že není pro každého. Nedovedu si představit jak by se ně něj dívalo nastávajícím maminkám. Je to velmi pečlivě a citlivě natočený snímek, který vás nenechá chladným. A možná právě to je charakteristikou kvalitní ho snímku. Pokud jste dočetli až sem, tak zřejmě tento film zvládnete. My vám přejeme ničím nerušenou podívanou plnou vlastního zamyšlení. Film 24 týdnů si pustíte snadno online přímo s námi.